40 m2

Park view

02 Max mysafirë

1 Dhomë e fjetjes

1 Single bed

Description

Dhomë Dopio

Rikthehuni në një ambient të rehatshëm pas një dite biznesi apo kënaqësie. Dhomat tona Dopio kombinojnë rehatinë me stilin bashkëkohor, gjithashtu sigurojnë një pamje të mrekullueshme të qytetit. Çdo dhomë ju jep rehatinë që ju kërkoni, duke përfshirë një ambient ndenjeje, dhe krevate të mesme.

A/C Klimatizim

Çaj Falas

Dhomë Ku Nuk Pihet Duahni

Frigorifer

LCD Televizion

Papuqe

WIFI Falas