60 m2

Pamnje nga qyteti

04 Max mysafirë

1 Dhomë e fjetjes

1 Krevat i madh, 1 Krevat i vogël

Description

Deluxe Triple Room

Luksoze, të rafinuara dhe elegante, këto suita përfshijnë një dhoma të projektuara për t’ju dhuruar qetësinë dhe relaksin që ju kërkoni, me një pamje panoramike të qytetit. Ofrojnë tavolinë të gjerë për ata që kanë nevojë të punojnë, kolltuqe të rehatshme dhe një shtrat të madh dhe një të vogël.

A/C Klimatizim

Çaj Falas

Dhomë Ku Nuk Pihet Duahni

Frigorifer

LCD Televizion

Papuqe

WIFI Falas